Rina Madrid Apartamento 2

  • 35 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Rina Madrid Apartamento 2 απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από τα Βασιλικά Ανάκτορα της Μαδρίτης και περίπου 4 χλμ. από την Πλατεία της Κυβέλης. Παρέχεται Wi-Fi τόσο για επαγγελματικές δραστηριότητες, όσο και για διασκέδαση.

Αυτό το κατάλυμα παρέχει στους επισκέπτες χώρο καθιστικού και κουζίνα, καθώς και σύγχρονες ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Το διαμέρισμα διαθέτει μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Επιπλέον, θα βρείτε ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Απολαύστε πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα που παρέχεται στο Rina Madrid Apartamento 2 και είναι εξοπλισμένη με ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και μαγειρικά σκεύη για την εξυπηρέτησή σας.

Αυτό το διαμέρισμα βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία και απέχει περίπου 7 χλμ. από το σιδηροδρομικό σταθμό Atocha. Το διαμέρισμα βρίσκεται περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από το Στάδιο Σαντιάγο Μπερναμπέου. Το Rina Madrid Apartamento 2 35 τ.μ. Βρίσκεται σε απόσταση μόνο 150 μέτρων από τη στάση λεωφορείων Metro Francos Rodriguez και σε απόσταση μόνο 350 μέτρων τον σταθμό του μετρό Francos Rodríguez που είναι ιδανικό σημείο εκκίνησης για τις εξερευνήσεις σας.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Rina Madrid Apartamento 2
Apartamento Bellas Vistas Loft En Madrid
Τιμή μόνο για κινητά

Apartamento Bellas Vistas Loft En Madrid

188 μ από το κατάλυμα
USD 232 USD 209
ανά νύχτα
Apartamentos Castillejos
Τιμή μόνο για κινητά

Apartamentos Castillejos

456 μ από το κατάλυμα
USD 87 USD 78
ανά νύχτα
Apartamento En Francos Rodriguez
Τιμή μόνο για κινητά

Apartamento En Francos Rodriguez

8.6
Έξοχο 6 σχόλια
489 μ από το κατάλυμα
USD 129 USD 116
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Μαδρίτης Barajas
    23 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Estacion de Chamartin
    2,8 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Γρήγορο check-in/ -out
    • Πλύσιμο ρούχων
    • Στεγνοκαθαριστήριο

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 23:59
    Check-out: έως 12:00
    Αριθμός αδείαςESFCTU00002810700060600600000000000000000000VT-133194,VT- 13319
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Rina Madrid Apartamento 2;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Rina Madrid Apartamento 2 περιλαμβάνουν Μουσείο Σορόγια, Πουέρτα ντελ Σολ καθώς και Βασιλικά ανάκτορα της Μαδρίτης.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Rina Madrid Apartamento 2;
      Η τιμή κράτησης στο το Rina Madrid Apartamento 2 θα είναι 281€.
    • Πώς πληρώνω στο το Rina Madrid Apartamento 2;
      Το Rina Madrid Apartamento 2 δέχεται τις εξής τρόπους πληρωμής:
      • American Express
      • Visa
      • Diners Club
    • Πόσο μεγάλο είναι αυτό το διαμέρισμα;
      Η έκταση του αυτό το διαμέρισμα αποτελεί 35 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Μαδρίτης Barajas
    23 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Estacion de Chamartin
    2,8 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Rina Madrid Apartamento 2

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο